kontakt talk town

generelle spørgsmål og henvendelser til Talk town og Talk town København sendes til: info@talktown.dk

spørgsmål og henvendelser til
Talk town Århus sendes til:
aarhus@talktown.dk

Bestyrelsen

Sarah Staalhøj

Talsperson, bestyrelsesmedlem, forperson for Talk Town og medlem af INDGREB
sarah@talktown.dk

nanna højlund

Bestyrelsemedlem og forkvinde for Kvinderådet

rikke frisk

Bestyrelsesmedlem og medlem af INDGREB

Lise johansen

Bestyrelsesmedlem og direktør for Kvinderådet

crew

Line Jacobsen

Talsperson,
Talk Town Århus
linej@talktown.dk

Jan Samuelsen

Produktionsleder
jans@talktown.dk

Noah Hex

Festivalkoordinator og kommunikations-ansvarlig
noah@talktown.dk

Siri Bonde

Podcast-ansvarlig
siri@talktown.dk

Majken Nielsen

Frivilligkoordinator
majken@talktown.dk

Nikoline Krabbe

Kommunikations-medarbejder
nikoline@talktown.dk

Nikoline Krabbe

Kommunikations-medarbejder
nikoline@talktown.dk

cecer bjørk

Universitetspraktikant
cecer@talktown.dk

presse

logo til download

fotos

følg os på de sociale medier!

X